BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13967045
nr 1396 7045
Ljusstakar
Ett par, nysilver. Höjd: 19 cm
Kondition: slitage
måndag 10 maj 2021
kl 20:38:31
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.